;

Makine Qepese

(0 Vleresime)

2,490 Lekë 2,990 Lekë (-17%)

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Makine qepese e vogel Modeli: SM-202A, Me funksione qepje te ndryshme, Me fije te dyfishte dhe 2 nivele kontrolli shpejtesie, Paisur me pedale te kembes per kontroll te lehte dhe drite qe ju ndihmon te shihni dhe fokusoheni me mire tek ajo cfare po qepni, Depertim i larte ne cdo lloj pelhure, Funksionon me bateri te llojit: AA. Dimensione: 17 x 9.5 x 18 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #39790

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Makine qepese e vogel Modeli: SM-202A, Me funksione qepje te ndryshme, Me fije te dyfishte dhe 2 nivele kontrolli shpejtesie, Paisur me pedale te kembes per kontroll te lehte dhe drite qe ju ndihmon te shihni dhe fokusoheni me mire tek ajo cfare po qepni, Depertim i larte ne cdo lloj pelhure, Funksionon me bateri te llojit: AA. Dimensione: 17 x 9.5 x 18 cm.

Big Shop