;

Batanije Multifunksionale

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Nje produkt kaq i vecante qe do e merrni gjithmone me vete ne udhetimet apo organzimet tuaj ne natyre, Është e përkryer për të përdorur si një batanije per piknik, kapmik, plazh apo edhe si mbulese per mbrojtjen e makines suaj, E vogel dhe e lehte për ju që ta mbani kudo në çdo kohë, bere nga material poliester super rezsitente edhe ndaj ujit, E pershtatshme per 4-8 persona, Ajo mund te paloset duke u kthyer ne nje cante dore te vogel per mbajtjen e telefonit, celesave apo aksesoreve te ndryshem, Dimensione; 140 x 170 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #39467

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Nje produkt kaq i vecante qe do e merrni gjithmone me vete ne udhetimet apo organzimet tuaj ne natyre, Është e përkryer për të përdorur si një batanije per piknik, kapmik, plazh apo edhe si mbulese per mbrojtjen e makines suaj, E vogel dhe e lehte për ju që ta mbani kudo në çdo kohë, bere nga material poliester super rezsitente edhe ndaj ujit, E pershtatshme per 4-8 persona, Ajo mund te paloset duke u kthyer ne nje cante dore te vogel per mbajtjen e telefonit, celesave apo aksesoreve te ndryshem, Dimensione; 140 x 170 cm.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.