;

Vrasese Mushkonjash

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Nje paisje kaq e vecante dhe praktike per eleminimin e mushkonjave bezdisese, Ne formen e nje rakete dore ju lejon ti vrisni mushkonjat mjaft lehte, thjeshte duke shtypur butonin perkates dhe mbajtur ate ne drejtim te tyre, Është ekologjikisht miqësor, i përshtatshëm për përdorim në ambiente të brendshme dhe të jashtme, Funksionon me karikim, Ne paketim vjen se bashku me fishen e Usb .
Sasia
Raporto

Kodi: #39382

Kategori:Elektronika, Kujdesi personal, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Nje paisje kaq e vecante dhe praktike per eleminimin e mushkonjave bezdisese, Ne formen e nje rakete dore ju lejon ti vrisni mushkonjat mjaft lehte, thjeshte duke shtypur butonin perkates dhe mbajtur ate ne drejtim te tyre, Është ekologjikisht miqësor, i përshtatshëm për përdorim në ambiente të brendshme dhe të jashtme, Funksionon me karikim, Ne paketim vjen se bashku me fishen e Usb .

Magic Shop