;

Alvometer Dixhital

(0 Vleresime)

1,190 Lekë

Shitesi: Kamela.al Gjendja: Ne Stok

  • Alvometer me ekran dixhital, Vjen me kabllot e provës, celes per fikje dhe ndezje, Voltazh: 200mV / 2V / 20V / 200V / 600V +/- (0.8% + 3), Funksionon me bateri, Permasat: 140 × 69 × 35mm
Sasia
Raporto

Kodi: #38679

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Vegla Pune, Vegla

Kontakt

Shperndaje

Alvometer me ekran dixhital, Vjen me kabllot e provës, celes per fikje dhe ndezje, Voltazh: 200mV / 2V / 20V / 200V / 600V +/- (0.8% + 3), Funksionon me bateri, Permasat: 140 × 69 × 35mm

Kamela.al

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.