;

Ballades Uji

(0 Vleresime)

3,490 Lekë

Shitesi: Kamela.al Gjendja: Ne Stok

  • Ballades per mbeshtjelljen e zorres se ujit 60 m, Perfekte per ju qe keni kopesht ne shtepine tuaj. Paisur me rrota dhe doreze per transport te lehte.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ballades per mbeshtjelljen e zorres se ujit 60 m, Perfekte per ju qe keni kopesht ne shtepine tuaj. Paisur me rrota dhe doreze per transport te lehte.

Kamela.al

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.