;

Baze Mbeshtetese 3 ne 1

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Baze Mbeshtetese 3 ne 1 per perdorim multifunksional ne kuzhinen tuaj, Sherben si nje baze per te bere prerjen e frutave, perimeve apo cdo produkti tjeter, per pergatitjen e sallates apo edhe larjen dhe kullimin e frutave dhe perimeve, Bërë nga materiali plastike antibakterial te pademshme për shëndetin qe perthyhet dhe ndryshon formen lehtesisht, Pastrohet lehtesisht, Me permasa: 27 x 43 cm, Nje aksesor kaq i nevojshem ne perditshmerine tuaj!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Baze Mbeshtetese 3 ne 1 per perdorim multifunksional ne kuzhinen tuaj, Sherben si nje baze per te bere prerjen e frutave, perimeve apo cdo produkti tjeter, per pergatitjen e sallates apo edhe larjen dhe kullimin e frutave dhe perimeve, Bërë nga materiali plastike antibakterial te pademshme për shëndetin qe perthyhet dhe ndryshon formen lehtesisht, Pastrohet lehtesisht, Me permasa: 27 x 43 cm, Nje aksesor kaq i nevojshem ne perditshmerine tuaj!

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.