;

Aparat Kunder Brejtesave

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Kamela.al Gjendja: Ne Stok

  • Aparat elektrik kunder brejtesave , Mjafton thjesht ta vini ne prize dhe ai sigurohet qe te largoje te gjitha brejtesit dhe insektet e bezdishme, Ekonomik pasi nuk shpenzon shume energji. E sigurt per te gjithe familjen. Per ju qe deshironi nje shtepi te sigurt ne cdo kohe.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aparat elektrik kunder brejtesave , Mjafton thjesht ta vini ne prize dhe ai sigurohet qe te largoje te gjitha brejtesit dhe insektet e bezdishme, Ekonomik pasi nuk shpenzon shume energji. E sigurt per te gjithe familjen. Per ju qe deshironi nje shtepi te sigurt ne cdo kohe.

Kamela.al

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.