;

Aparat Kunder Mushkonjave

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Kamela.al Gjendja: Ne Stok

  • Aparat elektrik kunder mushkonjave qe na bezdisin aq shume ne stinen e veres, Mjafton thjesht ta vini ne prize dhe ai sigurohet qe te largoje te gjitha mushkonjat, Ekonomik pasi nuk shpenzon shume energji. E sigurt per te gjithe familjen.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aparat elektrik kunder mushkonjave qe na bezdisin aq shume ne stinen e veres, Mjafton thjesht ta vini ne prize dhe ai sigurohet qe te largoje te gjitha mushkonjat, Ekonomik pasi nuk shpenzon shume energji. E sigurt per te gjithe familjen.

Kamela.al

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.