;

Balladez Metalik

(0 Vleresime)

5,490 Lekë

Shitesi: Kamela.al Gjendja: Ne Stok

  • Balladez Metalik, Nje zgjatues kabulli efikas i domosdoshem per te kryer nje sere funksionesh ne shtepine apo punen tuaj, Me gjatesi 35 m.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Balladez Metalik, Nje zgjatues kabulli efikas i domosdoshem per te kryer nje sere funksionesh ne shtepine apo punen tuaj, Me gjatesi 35 m.

Kamela.al

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.