;

Balladez Plastik Bulmax

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Kamela.al Gjendja: Ne Stok

  • Balladez plastik Bulmax, Nje zgjatues kabulli efikas i domosdoshem per te kryer nje sere funksionesh ne shtepine apo punen tuaj, Me gjatesi 50 m.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Balladez plastik Bulmax, Nje zgjatues kabulli efikas i domosdoshem per te kryer nje sere funksionesh ne shtepine apo punen tuaj, Me gjatesi 50 m.

Kamela.al

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.