;

Peshore Floriri

(0 Vleresime)

1,990 Lekë 2,490 Lekë (-20%)

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Peshore floriri apo cdo bizhuje tjeter me saktesi te larte profesionale, Me ekran te madh dixhital LCD qe ben shfaqjen e numrave, Tregon Pesha në: g; oz; dwt; ozt; Eshte 25 here me shume efektive se te gjithe peshoret e tjera, Buton per fikje dhe ndezje dhe funksion Tare per shtimin e peshes, Kapaciteti 100 gram me saktesi 0.1 gram. Funksionon me 2 bateri te tipit: AAA te cilat jane te perfshira ne paketim.
Sasia
Raporto

Kodi: #36908

Kategori:Argjendari & Aksesore, Flori, Femra

Kontakt

Shperndaje

Peshore floriri apo cdo bizhuje tjeter me saktesi te larte profesionale, Me ekran te madh dixhital LCD qe ben shfaqjen e numrave, Tregon Pesha në: g; oz; dwt; ozt; Eshte 25 here me shume efektive se te gjithe peshoret e tjera, Buton per fikje dhe ndezje dhe funksion Tare per shtimin e peshes, Kapaciteti 100 gram me saktesi 0.1 gram. Funksionon me 2 bateri te tipit: AAA te cilat jane te perfshira ne paketim.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.