;

Aparat per Drejtimin e Gishtit

(0 Vleresime)

1,590 Lekë

Shitesi: Alb-trade Gjendja: Ne Stok

  • Aparat per drejtimin e gishtit te kembes, Nje produkt 100% i ri dhe cilesor, Dizenjuar per te rregulluar deformimet fleksibel te gishtit, Redukton jokomfortin ne kembe, largon tensionin dhe rrit qarkullimin, Material plastike, Mund ta perdorni edhe kur vishni kepucet pasi nuk shkakton aspak bezdisje, Madhesia: 132 * 45 mm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aparat per drejtimin e gishtit te kembes, Nje produkt 100% i ri dhe cilesor, Dizenjuar per te rregulluar deformimet fleksibel te gishtit, Redukton jokomfortin ne kembe, largon tensionin dhe rrit qarkullimin, Material plastike, Mund ta perdorni edhe kur vishni kepucet pasi nuk shkakton aspak bezdisje, Madhesia: 132 * 45 mm.

Alb-trade

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.