;

Biberon Natura Sense

(0 Vleresime)

850 Lekë

Shitesi: NUK Albania Gjendja: Ne Stok

  • Biberon Natura Sense, material silikoni, Me 6 vrima per rrjedhje te lehte te qumshtit, Masa medium, Ne paketim vjen me 2 cope. Per mosha: 0-6 muajshe.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Biberon Natura Sense, material silikoni, Me 6 vrima per rrjedhje te lehte te qumshtit, Masa medium, Ne paketim vjen me 2 cope. Per mosha: 0-6 muajshe.

NUK Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.