;

Ambazhur dhe Elektrik Ndricimi

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Ambazhur dhe elektrik ndricimi 2 ne 1, me nje dizanj portabel me drita LED, Mund te perdoret si ambazhur ne tavolinat tuaja te punes apo si elektrik ne piknik, kamping apo gjueti, Me buton per fikjen dhe ndezjen, Ngarkohet me bateri diellore, Fuqia: 1 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ambazhur dhe elektrik ndricimi 2 ne 1, me nje dizanj portabel me drita LED, Mund te perdoret si ambazhur ne tavolinat tuaja te punes apo si elektrik ne piknik, kamping apo gjueti, Me buton per fikjen dhe ndezjen, Ngarkohet me bateri diellore, Fuqia: 1 W.

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.