;

Ambazhur Ndricimi

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Ambazhur kaq i vecante per ndricimin e ambienteve tuaja te brendshme e sidomos ne tavolinat e punes, Me drita LED dhe 3 nivele ndricimi, Me nje dizanj modern me trup fleksibel per tu akomoduar ne pozicionin qe deshironi apo edhe per ta palosur ne momentin qe nuk e perdorni, Funksionon me bateri te riakrikueshme me kapacitet: 800 mAh, Teper ekonomik ne te njeten kohe pasi kursen energjine.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Ambazhur kaq i vecante per ndricimin e ambienteve tuaja te brendshme e sidomos ne tavolinat e punes, Me drita LED dhe 3 nivele ndricimi, Me nje dizanj modern me trup fleksibel per tu akomoduar ne pozicionin qe deshironi apo edhe per ta palosur ne momentin qe nuk e perdorni, Funksionon me bateri te riakrikueshme me kapacitet: 800 mAh, Teper ekonomik ne te njeten kohe pasi kursen energjine.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.