;

NUK PELVIC FLOOR TRAINER

(0 Vleresime)

3,000 Lekë

Shitesi: NUK Albania Gjendja: Ne Stok

  • Nje produkt per nenat e reja, Për forcimin e legenit pas shtatzënisë dhe lindjes, Trajnim diskrete në jetën e përditshme duke sjellë rehati në sajë të formës.
Sasia
Raporto

Kodi: #36049

Kategori:Nena & Femija, Nena, Aksesorë

Kontakt

Shperndaje

Nje produkt per nenat e reja, Për forcimin e legenit pas shtatzënisë dhe lindjes, Trajnim diskrete në jetën e përditshme duke sjellë rehati në sajë të formës.

NUK Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.