;

Ambazhur Ndricimi

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Ambazhur kaq i vecante per ndricimin e ambienteve tuaja te brendshme, Me 15 drita LED me ndriçim të madh dhe sistemin e ndezjes me prekje, duke ju dhënë më shumë komoditet dhe lehtësi për t'u ndezur dhe fikur, me 3 nivele ndricimi dhe trup fleksibel per tu akomoduar dhe pozicionin qe deshironi, Funksionon me bateri dhe karikohet me kabllo USB, Gjatesia: 35 cm, Bateri: 3000 mAh Li-bater
Sasia
Raporto

Kodi: #36027

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Ambazhur kaq i vecante per ndricimin e ambienteve tuaja te brendshme, Me 15 drita LED me ndriçim të madh dhe sistemin e ndezjes me prekje, duke ju dhënë më shumë komoditet dhe lehtësi për t'u ndezur dhe fikur, me 3 nivele ndricimi dhe trup fleksibel per tu akomoduar dhe pozicionin qe deshironi, Funksionon me bateri dhe karikohet me kabllo USB, Gjatesia: 35 cm, Bateri: 3000 mAh Li-bater

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.