;

Biberon Per Femije Freestyle

(0 Vleresime)

1,000 Lekë

Shitesi: NUK Albania Gjendja: Ne Stok

  • Biberon per femije freestyle, material silikoni, Forme qe pershtatet ne menyre te perkryer ne gojen e foshnjes, Paketimi permban 2 cope, Dizenjo terheqese, I pershtatshem per moshat 8-13 muajsh, me paketim te ri per sterilizim ne mikrovale, i bute me lekuren e foshnjeve dhe me aspirim maksimal.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Biberon per femije freestyle, material silikoni, Forme qe pershtatet ne menyre te perkryer ne gojen e foshnjes, Paketimi permban 2 cope, Dizenjo terheqese, I pershtatshem per moshat 8-13 muajsh, me paketim te ri per sterilizim ne mikrovale, i bute me lekuren e foshnjeve dhe me aspirim maksimal.

NUK Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.