;

Balsam Per Floket

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: makishti cosmetics Gjendja: Ne Stok

  • Balsam per Floket nga Fruit of the Wokali, Ideale per riparimin e flokeve te demtuar, Me ekstrakte bimesh, terapi antioksidant, Vitamine E dhe keratine, , Per nje kujdesje profesionale te flokeve tuaj, Sasia 500 ml
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Balsam per Floket nga Fruit of the Wokali, Ideale per riparimin e flokeve te demtuar, Me ekstrakte bimesh, terapi antioksidant, Vitamine E dhe keratine, , Per nje kujdesje profesionale te flokeve tuaj, Sasia 500 ml

makishti cosmetics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.