;

Balsam Per Floket

(0 Vleresime)

690 Lekë

Shitesi: makishti cosmetics Gjendja: Ne Stok

  • Balsam per Floket nga Fruit of the Wokali, Ideale per riparimin e flokeve te demtuar, Me ekstrakte bimesh, Vitamine E dhe keratine, Le floket e bute duke iu dhene atyre vitalitet, Per nje kujdesje profesionale te flokeve tuaj, Sasia 500 ml
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Balsam per Floket nga Fruit of the Wokali, Ideale per riparimin e flokeve te demtuar, Me ekstrakte bimesh, Vitamine E dhe keratine, Le floket e bute duke iu dhene atyre vitalitet, Per nje kujdesje profesionale te flokeve tuaj, Sasia 500 ml

makishti cosmetics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.