;

Aparat Tensioni

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aparat per matjen e tensionit, Dizenjuar per ta vendour ne pjesen e kyqit te dores, Monitoroni ashtu sic duhet shendetin tuaj,Ben matjen e presionit te gjakut, te rrahjeve te pulsit dhe zbulimin e aritmise IHB duke zbuluar edhe rastet e hipertensionit, I projektuar për rehati dhe për të siguruar përdorimin e duhur dhe të saktë, Me ekran te madh dixhital per shfaqjen e numrave, Regjistron poshtë gabimit 5%, Saktësia: Presioni i gjakut: +/- 3mm Hg, Pulsi: +/- 5%, Funksionon me bateri
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aparat per matjen e tensionit, Dizenjuar per ta vendour ne pjesen e kyqit te dores, Monitoroni ashtu sic duhet shendetin tuaj,Ben matjen e presionit te gjakut, te rrahjeve te pulsit dhe zbulimin e aritmise IHB duke zbuluar edhe rastet e hipertensionit, I projektuar për rehati dhe për të siguruar përdorimin e duhur dhe të saktë, Me ekran te madh dixhital per shfaqjen e numrave, Regjistron poshtë gabimit 5%, Saktësia: Presioni i gjakut: +/- 3mm Hg, Pulsi: +/- 5%, Funksionon me bateri

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.