;

Balsam Ice Cream Pro Volume

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: makishti cosmetics Gjendja: Ne Stok

  • Balsam Ice Cream Pro Volume per perkujdesjen profesionale te flokeve tuaj, Gjalleron flokun e holle dhe pa tonalitet duke i dhene volum, force, butesi dhe shkeqim, Shoqeruar me arome fantastike, Sasia: 1000 ml
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Balsam Ice Cream Pro Volume per perkujdesjen profesionale te flokeve tuaj, Gjalleron flokun e holle dhe pa tonalitet duke i dhene volum, force, butesi dhe shkeqim, Shoqeruar me arome fantastike, Sasia: 1000 ml

makishti cosmetics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.