;

Aparat Tensioni

(0 Vleresime)

1,990 Lekë 2,990 Lekë (-33%)

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aparat per matjen e tensionit, Dizenjuar per ta vendour ne pjesen e kyqit te dores, Ben matjen e presionit te gjakut, te rrahjeve te pulsit dhe zbulimin e aritmise IHB fale nje rrjeti sensoresh , Treguesi i hipertensionit ndricohet kur ju shfaqni vlera te larta te tensionit, I projektuar për rehati dhe për të siguruar përdorimin e duhur dhe të saktë, Me ekran te madh dixhital per shfaqjen e numrave dhe funksion te ores
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aparat per matjen e tensionit, Dizenjuar per ta vendour ne pjesen e kyqit te dores, Ben matjen e presionit te gjakut, te rrahjeve te pulsit dhe zbulimin e aritmise IHB fale nje rrjeti sensoresh , Treguesi i hipertensionit ndricohet kur ju shfaqni vlera te larta te tensionit, I projektuar për rehati dhe për të siguruar përdorimin e duhur dhe të saktë, Me ekran te madh dixhital per shfaqjen e numrave dhe funksion te ores

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.