;

Aparat Tensioni

(0 Vleresime)

2,990 Lekë 3,990 Lekë (-25%)

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Aparat per matjen e tensionit Nje produkt 100 % i ri dhe me cilesi te larte Ben matjen e presionit te gjakut dhe zbulimin e aritmise IHB, I projektuar për rehati dhe për të siguruar përdorimin e duhur dhe të saktë, Mbyllje automatike kur nuk funksionon per 1 minute, Me ekran te madh dixhital per shfaqejen e numrave Permasat: 126x100x53mm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Aparat per matjen e tensionit Nje produkt 100 % i ri dhe me cilesi te larte Ben matjen e presionit te gjakut dhe zbulimin e aritmise IHB, I projektuar për rehati dhe për të siguruar përdorimin e duhur dhe të saktë, Mbyllje automatike kur nuk funksionon per 1 minute, Me ekran te madh dixhital per shfaqejen e numrave Permasat: 126x100x53mm

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.