;

Bastuni Magjik

(0 Vleresime)

1,590 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bastun Ultimate Magic Cane me drite Led Krijuar per te lehtesuar levizjet tuaja gjate ecjes ne terrene te ndryshme duke ofruar komoditetin qe ju duhet, Lehtesisht i cmontueshem dhe i rregllueshem ne 5 nivele te ndryshme, deri 94 cm , Mund te paloset dhe ta merrni kudo me vete ne udhetimet tuaja pasi nuk ze shume hapsire, E vecanta qendron se eshte i pajisur me drite Led cka jua ben me te lehte levizjen gjate nates
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Bastun Ultimate Magic Cane me drite Led Krijuar per te lehtesuar levizjet tuaja gjate ecjes ne terrene te ndryshme duke ofruar komoditetin qe ju duhet, Lehtesisht i cmontueshem dhe i rregllueshem ne 5 nivele te ndryshme, deri 94 cm , Mund te paloset dhe ta merrni kudo me vete ne udhetimet tuaja pasi nuk ze shume hapsire, E vecanta qendron se eshte i pajisur me drite Led cka jua ben me te lehte levizjen gjate nates

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.