;

Aksesor Per Rroba

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Elektronik&jewelery Gjendja: Ne Stok

  • Nje aksesor kaq i bukur per tu vendosur ne rrobat tuaja dhe per te kompletuar ate gjate diteve te festave Me koken e nje dreri dhe dizenjo me gure ne ngjyrat te bardhe, te kuq dhe jeshile
Sasia
Raporto

Kodi: #34261

Kategori:Bizhu & Aksesore, Aksesorë, Butona

Kontakt

Shperndaje

Nje aksesor kaq i bukur per tu vendosur ne rrobat tuaja dhe per te kompletuar ate gjate diteve te festave Me koken e nje dreri dhe dizenjo me gure ne ngjyrat te bardhe, te kuq dhe jeshile

Elektronik&jewelery

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.