;

Iphone X

(0 Vleresime)

39,990 Lekë 49,990 Lekë (-20%)

Shitesi: Celular.al Gjendja: Ne Stok

  • iPhone X, Nje prodhim i vitit 2017 Pajisur me teknologjine GSM / HSPA / LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 5.8 inches, Rezolucioni: 1125 x 2436 pixels , Me sistem IOS 11.1.1 , Chip: Apple A11 , CPU: Hexa-core 2.39 GHz , kapaciteti i memories: 3 GB RAM; Me kamera: Quad-LED dual-tone flash, HDR dhe video: [email protected] Bluetooth 5.0, A2DP, LE, ; Me sistem GPS Cilesi e larte e audios dhe videos Madhesia: 143.6 x 70.9 x 7.7 mm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

iPhone X, Nje prodhim i vitit 2017 Pajisur me teknologjine GSM / HSPA / LTE, Me touch dhe madhesi ekrani 5.8 inches, Rezolucioni: 1125 x 2436 pixels , Me sistem IOS 11.1.1 , Chip: Apple A11 , CPU: Hexa-core 2.39 GHz , kapaciteti i memories: 3 GB RAM; Me kamera: Quad-LED dual-tone flash, HDR dhe video: [email protected] Bluetooth 5.0, A2DP, LE, ; Me sistem GPS Cilesi e larte e audios dhe videos Madhesia: 143.6 x 70.9 x 7.7 mm

Celular.al

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.