;

Bluza set te dedikuara

(0 Vleresime)

3,000 Lekë

Shitesi: Oazi Festiv Gjendja: Ne Stok

  • Bluza set te dedikuara Personalizimi me nje date pervjetori, ne bluze te bardhe me shkrim te zi ose ne bluze te zeze me shkrim te bardhe. Materiali pambuk. Masat e bluzave, small, medium ose large.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Bluza set te dedikuara Personalizimi me nje date pervjetori, ne bluze te bardhe me shkrim te zi ose ne bluze te zeze me shkrim te bardhe. Materiali pambuk. Masat e bluzave, small, medium ose large.

Oazi Festiv

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.