;

Baze Mbeshtetese Per Prerje

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Baze Mbeshtetese Ideale per te bere prerjen e frutave, perimeve apo cdo produkti tjeter ne kuzhinen tuaj Bërë nga material druri teper rezistent ne forme rrethore Nje aksesor kaq i nevojshem ne perditshmerine tuaj
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Baze Mbeshtetese Ideale per te bere prerjen e frutave, perimeve apo cdo produkti tjeter ne kuzhinen tuaj Bërë nga material druri teper rezistent ne forme rrethore Nje aksesor kaq i nevojshem ne perditshmerine tuaj

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.