;

Album Artizanal me kopertina druri

(0 Vleresime)

9,500 Lekë

Shitesi: Oazi Festiv Gjendja: Ne Stok

  • Album Artizanal me kopertina druri Ky album behet edhe ne versionin e formatit A4 ( fletet 20 x 30 cm) me kopertina 25 x 35 cm, numri i faqeve 30. Ne kete rast cmimi 9500 leke Ndertimi i albumit perfshine kopertina druri te personalizuara me pirografi, flete kartoni ne ngjyre pana, ose gold, ose kafe, te dizenjuara grafikisht ose te punuara me elemente te vendosura me dore, si kopsa, copa, lule te thata, rruaza, etj.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Album Artizanal me kopertina druri Ky album behet edhe ne versionin e formatit A4 ( fletet 20 x 30 cm) me kopertina 25 x 35 cm, numri i faqeve 30. Ne kete rast cmimi 9500 leke Ndertimi i albumit perfshine kopertina druri te personalizuara me pirografi, flete kartoni ne ngjyre pana, ose gold, ose kafe, te dizenjuara grafikisht ose te punuara me elemente te vendosura me dore, si kopsa, copa, lule te thata, rruaza, etj.

Oazi Festiv

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.