;

Album artizanal A4

(0 Vleresime)

6,000 Lekë

Shitesi: Oazi Festiv Gjendja: Ne Stok

  • Albumi eshte i ndertuar ne menyre artizanale me kopertina druri, punuar me pirrografi, ne pershtatje me tematiken e rastit. Faqet e formatuara dhe printuara me fotot personale, 30 flete gjithsej, ne ngjyre pana. Ngjyra e fleteve e ndryshueshme sipas kerkeses, nese ju e shpjegoni mire kerkesen personale ne Email.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Albumi eshte i ndertuar ne menyre artizanale me kopertina druri, punuar me pirrografi, ne pershtatje me tematiken e rastit. Faqet e formatuara dhe printuara me fotot personale, 30 flete gjithsej, ne ngjyre pana. Ngjyra e fleteve e ndryshueshme sipas kerkeses, nese ju e shpjegoni mire kerkesen personale ne Email.

Oazi Festiv

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.