;

Kompresor makine

(0 Vleresime)

1,490 Lekë 2,990 Lekë (-50%)

Shitesi: Auto Bebi Gjendja: Ne Stok

  • Kompresor makine ne forme gome per te fryre goma Qe mos te ngeleni asnjehere ne rruge Me kabull qe punon tek vendi i cigares 12 V Fuqia 260 psi Ekran tregues presioni Gjatesia e kabullit te karikimit 2.8 meter Gjatesia e tubit te kompresorit 50 cm Mfajt kompakte dhe mund te merret me vete kudo,tubi dhe kabulli mund te futen ne trupin e kompresorit Diametri 18 cm Me 3 koka te ndryshme dalese I pershtatshem per cdo lloj gome , makine ,motorri apo biciklete , topa , lodra dhe komardare
Sasia
Raporto

Kodi: #32693

Kategori:Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Kompresor makine ne forme gome per te fryre goma Qe mos te ngeleni asnjehere ne rruge Me kabull qe punon tek vendi i cigares 12 V Fuqia 260 psi Ekran tregues presioni Gjatesia e kabullit te karikimit 2.8 meter Gjatesia e tubit te kompresorit 50 cm Mfajt kompakte dhe mund te merret me vete kudo,tubi dhe kabulli mund te futen ne trupin e kompresorit Diametri 18 cm Me 3 koka te ndryshme dalese I pershtatshem per cdo lloj gome , makine ,motorri apo biciklete , topa , lodra dhe komardare

Auto Bebi