;

Beres Kokoshkash

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Beres Kokoshkash me kapacitet 2 liter, Fuqia 1200 W E vecanta e tij eshte se nuk kerkon perdorimin e yndyres apo vajit pasi funksionon me nje sistem ajri te nxehte, Veshur me material plastike Pastrohet mjaft lehte
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Kokoshkash me kapacitet 2 liter, Fuqia 1200 W E vecanta e tij eshte se nuk kerkon perdorimin e yndyres apo vajit pasi funksionon me nje sistem ajri te nxehte, Veshur me material plastike Pastrohet mjaft lehte

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.