;

Blender Dore Zilan

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Blender Dore Zilan modeli ZLN7733 me dy shpejtësi vertikale mund të jetë ndihma juaj per përzierjen dhe pergatitjen e ushqimeve të ndryshme ne kuzhine, Me Thika dhe shufer prej material celiku inoks për të siguruar qëndrueshmëri Motor te fuqishem prej 1700 W me tension 230 V . Ajo ka një dizajn ergonomik dhe të fuqishëm, kështu që do të jetë i lehtë për t'u përdorur
Sasia
Raporto

Kodi: #24008

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Dore Zilan modeli ZLN7733 me dy shpejtësi vertikale mund të jetë ndihma juaj per përzierjen dhe pergatitjen e ushqimeve të ndryshme ne kuzhine, Me Thika dhe shufer prej material celiku inoks për të siguruar qëndrueshmëri Motor te fuqishem prej 1700 W me tension 230 V . Ajo ka një dizajn ergonomik dhe të fuqishëm, kështu që do të jetë i lehtë për t'u përdorur

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.