;

Bluares kafeje Zilan

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluares Kafeje Elektrik Zilan Modeli ZLN 8006 bere me tehe nga material stainless steel, Kapaciteti 50 gram, Fuqia 150 W, Furnizimi me energji elektrike 220-240V, 50 / 60Hz
Sasia
Raporto

Kodi: #24003

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ekspres

Kontakt

Shperndaje

Bluares Kafeje Elektrik Zilan Modeli ZLN 8006 bere me tehe nga material stainless steel, Kapaciteti 50 gram, Fuqia 150 W, Furnizimi me energji elektrike 220-240V, 50 / 60Hz

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.