;

Blender Dore Iskra

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Blender Dore Iskra Modeli HB-01S Ideale per te pergatitur lengje, salca te shijshme apo ushqimin e preferuar te femijeve, Me 2 nivele shpejtesie,Thika prerese te bera nga material celik inoks, Fuqia 200 W, Dizanj ergonomik, Mjaft praktike dhe e lehte ne perdorim, Përmasat (mm): 400 x 103 x 103 Pesha neto: 0.65 kg Pesha bruto: 0,86 kg
Sasia
Raporto

Kodi: #23997

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender Dore Iskra Modeli HB-01S Ideale per te pergatitur lengje, salca te shijshme apo ushqimin e preferuar te femijeve, Me 2 nivele shpejtesie,Thika prerese te bera nga material celik inoks, Fuqia 200 W, Dizanj ergonomik, Mjaft praktike dhe e lehte ne perdorim, Përmasat (mm): 400 x 103 x 103 Pesha neto: 0.65 kg Pesha bruto: 0,86 kg

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.