;

Bluares Kafeje

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluares Kafeje Elektrik Zilan Modeli ZLN 8013 bere me material stainless steel Fuqia 150 W, Kapaciteti 50 gram
Sasia
Raporto

Kodi: #23928

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Ekspres

Kontakt

Shperndaje

Bluares Kafeje Elektrik Zilan Modeli ZLN 8013 bere me material stainless steel Fuqia 150 W, Kapaciteti 50 gram

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.