;

Air Dragon

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Auto Bebi Gjendja: Ne Stok

  • Air Dragon Portable Air Compressor është nje kompresor ajri i lëvizshëm që perdoret kudo. Kompresori i ajrit është mënyra e shpejtë dhe e lehtë për të mbushur gomat tuaj, topa sportive, dyshekët e ajrit, lodrat e pishinës dhe më shumë. Ndalon automatikisht në presionin që vendos. Me kabell te fuqishem per makine me gjatesi 14 ft
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Air Dragon Portable Air Compressor është nje kompresor ajri i lëvizshëm që perdoret kudo. Kompresori i ajrit është mënyra e shpejtë dhe e lehtë për të mbushur gomat tuaj, topa sportive, dyshekët e ajrit, lodrat e pishinës dhe më shumë. Ndalon automatikisht në presionin që vendos. Me kabell te fuqishem per makine me gjatesi 14 ft

Auto Bebi

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.