;

BLENDER BOSCH MSM14100

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Beauty & Home Accessories Gjendja: Ne Stok

  • BLENDER BOSCH Modeli MSM14100 Ideal per te pergatitur lengje apo salcave te fresketa me shume shije dhe ne pak caste ne komoditetin e kuzhines suaj Me tehe prerese te fuqishme prej celiku Fuqia 400 W Vjen se bashku goten e lengut Ngjyra e bardhe Teper praktik dhe i thjeshte ne perdorim
Sasia
Raporto

Kodi: #23496

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

BLENDER BOSCH Modeli MSM14100 Ideal per te pergatitur lengje apo salcave te fresketa me shume shije dhe ne pak caste ne komoditetin e kuzhines suaj Me tehe prerese te fuqishme prej celiku Fuqia 400 W Vjen se bashku goten e lengut Ngjyra e bardhe Teper praktik dhe i thjeshte ne perdorim

Beauty & Home Accessories

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.