;

Blender Dore Bosch MSM14000

(0 Vleresime)

2,990 Lekë 3,990 Lekë (-25%)

Shitesi: Beauty & Home Accessories Gjendja: Ne Stok

  • Blender dore nga Bosch modeli MSM14000 Ideale per pergatitjen e lengjeve, salcave apo superave te ndryshme dhe me shume shije vetem ne pak caste Me 4 tehe prerese te fuqishme prej celiku Fuqi 400W, Pastrohet mjaft lehte Teper e thjeshte dhe pratike ne perdorim
Sasia
Raporto

Kodi: #23176

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender dore nga Bosch modeli MSM14000 Ideale per pergatitjen e lengjeve, salcave apo superave te ndryshme dhe me shume shije vetem ne pak caste Me 4 tehe prerese te fuqishme prej celiku Fuqi 400W, Pastrohet mjaft lehte Teper e thjeshte dhe pratike ne perdorim

Beauty & Home Accessories

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.