;

FSHESE FUEGO STW-003

(0 Vleresime)

5,990 Lekë

Shitesi: Beauty & Home Accessories Gjendja: Ne Stok

  • Fshesa me Vakum STW-003 teper funksionale e cila eshte e përshtatur për ambiente ku pastrimi eshte i veshtire. Fuqia e motorit 2400 W Tipi i filtrit i zakonshem, Me depozite pluhuri ne forme gote, me funksion te mbledhjes te kordonit Ngjyra Blu
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Fshesa me Vakum STW-003 teper funksionale e cila eshte e përshtatur për ambiente ku pastrimi eshte i veshtire. Fuqia e motorit 2400 W Tipi i filtrit i zakonshem, Me depozite pluhuri ne forme gote, me funksion te mbledhjes te kordonit Ngjyra Blu

Beauty & Home Accessories

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.