;

Peshore Kuzhine Fuego EKCA-012

(0 Vleresime)

1,590 Lekë

Shitesi: Beauty & Home Accessories Gjendja: Ne Stok

  • Peshore Kuzhine Fuego EKCA-012 Me ekran digjital ju ndihmon te matni apo te pergatisni ingredientet e gatimeve tuaja me shume saktesi Kapaciteti 3 kg Fikje automatike Teper e nevojshme per kuzhinen tuaj
Sasia
Raporto

Kodi: #23141

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Peshore Kuzhine Fuego EKCA-012 Me ekran digjital ju ndihmon te matni apo te pergatisni ingredientet e gatimeve tuaja me shume saktesi Kapaciteti 3 kg Fikje automatike Teper e nevojshme per kuzhinen tuaj

Beauty & Home Accessories

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.