;

Blender Kenwood 2 ne1 KB 114

(0 Vleresime)

4,490 Lekë

Shitesi: Elektro Smart Gjendja: Ne Stok

  • Blender KENWOOD 2ne1 Me 8 thika celiku qe copton ne menyre perfekte fruta apo perime. Tas qelqi me kapacitet 1.250 litra. Tas te vogel me 2 thika qe mund te grini fruta te thata apo te bluani kafe. Tensioni i punës 220-240 V Fuqia 800 W
Sasia
Raporto

Kodi: #23103

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Blender KENWOOD 2ne1 Me 8 thika celiku qe copton ne menyre perfekte fruta apo perime. Tas qelqi me kapacitet 1.250 litra. Tas te vogel me 2 thika qe mund te grini fruta te thata apo te bluani kafe. Tensioni i punës 220-240 V Fuqia 800 W

Elektro Smart

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.