;

Atlete Tosca blue snickers ss1607s131

(0 Vleresime)

17,360 Lekë

Shitesi: Tosca Blu Gjendja: Ne Stok

  • Sportive lëkurë, me mbylljen dyfishtë, me shkëlqim argjendi, floriri te aplikuar në krye, 2 cm gome. ngjyre:zeze/bardhe.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Sportive lëkurë, me mbylljen dyfishtë, me shkëlqim argjendi, floriri te aplikuar në krye, 2 cm gome. ngjyre:zeze/bardhe.

Tosca Blu

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.