;

Atlete SNEAKER DIASPRO IN CRUST AND SUEDE

(0 Vleresime)

20,336 Lekë

Shitesi: Tosca Blu Gjendja: Ne Stok

  • Modeli i ri nga Tosca Blu. Pjesa e sipërme është krijuar nga pëlhurë, lëkurë ekologjike e vërtetë, kamoshi, shume komforte. Prodhuar nga materiale të kualitetit të lartë dhe ka kontroll të mirë të sipërfaqeve. Kjo këpucë është e zbukuruar me metal të artë. te thjeshta dhe të rehatshme.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Modeli i ri nga Tosca Blu. Pjesa e sipërme është krijuar nga pëlhurë, lëkurë ekologjike e vërtetë, kamoshi, shume komforte. Prodhuar nga materiale të kualitetit të lartë dhe ka kontroll të mirë të sipërfaqeve. Kjo këpucë është e zbukuruar me metal të artë. te thjeshta dhe të rehatshme.

Tosca Blu

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.