;

Atlete SNEAKER CORNIOLA IN FOSY E SEQUINS

(0 Vleresime)

17,360 Lekë

Shitesi: Tosca Blu Gjendja: Ne Stok

  • Modeli modë nga Tosca Blu. Pjesa e sipërme është prodhuar nga lëkurë e vërtetë - lëkure të plotë grurë, pëlhurë. produkti është prodhuar nga materiale të kualitetit të lartë dhe ka kontroll të mirë të sipërfaqeve. Kjo këpucë është e stolisur me sequins. Ky model do të plotesoje stilin tuaj te thjeshte. ngjyre:floriri/pluhuri
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Modeli modë nga Tosca Blu. Pjesa e sipërme është prodhuar nga lëkurë e vërtetë - lëkure të plotë grurë, pëlhurë. produkti është prodhuar nga materiale të kualitetit të lartë dhe ka kontroll të mirë të sipërfaqeve. Kjo këpucë është e stolisur me sequins. Ky model do të plotesoje stilin tuaj te thjeshte. ngjyre:floriri/pluhuri

Tosca Blu

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.