;

Acqua de crignis- eau de toilette nr. 665

(0 Vleresime)

2,790 Lekë

Shitesi: De Crignis Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • pa kompromise, energjik dhe terheqes si personaliteti i atij qe mban kete aromejoshese. Acqua de crignis mpreh shqisat, per te shijuar plotesisht boten e sotme. nje arome per te gjithe,aq qe ecin ne rrugen e tyre te pavarur dge idividuale. ky krijim i notave kryesore te fresketa te agrumeve nga vaj bergamote dhe vaji limoni, te cilat rrethojne zemren e luleve dhe drureve prej dru cedri, jasemini, lule shengjergji, trendafili dhe lule portokalli. nota e sfondit del nga vanilja dhe nje note duhani e cila mbyllet ngadale ne nje akord arome balsami dhe anomale.
Sasia
Raporto

Kodi: #2266

Kategori:Bukuria & Shendeti, Parfume, Femra

Kontakt

Shperndaje

pa kompromise, energjik dhe terheqes si personaliteti i atij qe mban kete aromejoshese. Acqua de crignis mpreh shqisat, per te shijuar plotesisht boten e sotme. nje arome per te gjithe,aq qe ecin ne rrugen e tyre te pavarur dge idividuale. ky krijim i notave kryesore te fresketa te agrumeve nga vaj bergamote dhe vaji limoni, te cilat rrethojne zemren e luleve dhe drureve prej dru cedri, jasemini, lule shengjergji, trendafili dhe lule portokalli. nota e sfondit del nga vanilja dhe nje note duhani e cila mbyllet ngadale ne nje akord arome balsami dhe anomale.

De Crignis Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.