;

Adventure eau de toilette

(0 Vleresime)

2,356 Lekë

Shitesi: De Crignis Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • Joshëse dhe mashkullore.pershtatje të fuqishme dhe aromatike mashkullore bërë nga limon gjallë, xhenxhefil dhe dhe dru kedri japin produktit një freski dhe qetësi
Sasia
Raporto

Kodi: #2261

Kategori:Bukuria & Shendeti, Parfume, Femra

Kontakt

Shperndaje

Joshëse dhe mashkullore.pershtatje të fuqishme dhe aromatike mashkullore bërë nga limon gjallë, xhenxhefil dhe dhe dru kedri japin produktit një freski dhe qetësi

De Crignis Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.