;

Adventure Deo shower gel nr.782

(0 Vleresime)

806 Lekë

Shitesi: De Crignis Cosmetic Albania Gjendja: Ne Stok

  • Pastrimi i butë i jep një ndjenjë e freskie dhe pastërtie dhe e lë lekuren e hidratuar dhe te parfumosur. Gjëja e duhur për meshkujt sportiv të sotëm me vetë-besim.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Pastrimi i butë i jep një ndjenjë e freskie dhe pastërtie dhe e lë lekuren e hidratuar dhe te parfumosur. Gjëja e duhur për meshkujt sportiv të sotëm me vetë-besim.

De Crignis Cosmetic Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.