;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

2,290 Lekë

Shitesi: Intimo Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze e bardhe per femra, transparente, me dizenjo me lule
Sasia
Raporto

Kodi: #21476

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze e bardhe per femra, transparente, me dizenjo me lule

Intimo Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.